Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szőrös a mellem, (+mellem...

Szőrös a mellem, (+mellem között) hasam, fenekem. Reggel leborotválom a lábam, karom, estére mar borostás. Ciklus zavarom is van. Menjek el orvoshoz? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a menstruációm + késni is szokott. Milyen orvoshoz menjek? Korzetihez eloszor? Akivel ugyan ez volt mit mondtak? Mit csinaltak? Nem szedek semmilyen gyogyszert.

2015. jún. 6. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz menj ő elküld vérvételre, uh-ra, endokrinológiára.
2015. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Engem nőgyógyász küldött tovább vizsgálatokra, ahol kiderült, hogy pajzsmirigy-alulműködésem van és ez okozza. Szedek rá gyógyszert. hány éves vagy?
2015. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
13. 3 eve menstrualok de eddig semmi baj nem volt jott ahogy kell.. nemreg voltam nogyogyasznal csak en nagyon buta nm mondtam neki a szorosodest... akkor egyenesen nogyogyasz? Nem korzeti?:) es nagyon szepen koszonom a valazokat!
2015. jún. 6. 13:09
 4/7 A kérdező kommentje:
Jahj es jobbulast!:(
2015. jún. 6. 13:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Mehetsz a háziorvoshoz is és ő megmondja hogyan tovább. Lehet PCOS, hormonàlis probléma. Minél előbb menj el. Én dokim fogamzásgátlót adott. Bíztam benne, de hiba volt, csak rosszabb lett.
2015. jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oh, sajnalom:( mi tortent?:o nogyogyasznak el lehet mondani ezt a szorosodeses problemat? Csak mert benne jobban bizom mint a haziorvosban...:S
2015. jún. 6. 13:57
 7/7 anonim válasza:
Nem tudom hogy nézi ezt e meg valaki de ha igen akkor lenne pár kérdésem. Először is hogy mi lett a dologból, kiderült e valami, a másik meg hogy ha elmegyek az orvoshoz akkor mit mondjak neki? Előre is koszi
2017. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!