Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Művi abortusznál hogyan ölik...

LoveLoveK. kérdése:

Művi abortusznál hogyan ölik meg a babát?

Figyelt kérdés
Nem találtam semmit. Mindenhol leírják, hogyan tágítják a méhszájat, hogy szedik ki a halott babát.... De közötte a gyilkosság mindenhol kimarad. Hogyan ölik meg? Mit csinálnak?

#abortusz #gyilkosság #művi #baba megölése
2015. jún. 6. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

1. Nincs baba, sőt még csak magzat sem, hanem embrió.


2. Nem kell "megölni", mivel önállóan életképtelen, jogilag pedig nem élő.

2015. jún. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Van, hogy széttépik. Van, hogy megmérgezik.
2015. jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Jogilag nem élő, de biológiailag igen, tehát lehet szó a megöléséről. Ekként még egy sejt megöléséről is lehetne beszélni.


Önállóan életképtelen? Egy kisgyermek sem képes önálló életre, azonban az ő életét már védi a törvény, mivel már megszületett.


Továbbá igen, van, hogy magzatokat is elvetetnek, amennyiben a magzat sérültnek látszik.

2015. jún. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy egy centis magzatról beszélünk. Nem kell nagy gyilkosságra gondolni, a méhen kívül egyszerűen elsorvad. Mint mikor elvágod a kezed és a vér megszárad. Ennyi.

Én sem vagyok abortuszpárti, de egy érzések és érzelmek nélküli embrió eltávolítását ne egy csecsemőgyilkossághoz hasonlítsuk már.

2015. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem bírálni akartam az abortuszt, tényleg, bár nem értek vele egyet. Talán emiatt használtam ilyen bíráló szavakat, tényleg nem azokra akartam helyezni a hangsúlyt, csak kíváncsi voltam, érdekelt, hogy mit csinálnak.
2015. jún. 6. 21:16
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

A kb 4 6 8 10 12 hetes magzatokat vagy kiszippantják egy olyan eszközzel ami 28-szor erősebb mint a porszívó, vagy egy éles szélű kanál alakú eszközzel egyszerűen feldarabolják, és kiürítik a méhet. Az ennél idősebb magzatoktól úgy szabadítják meg anőket, hogy egy méhszájat tágító készítménnyel átitatott tampont helyeznek fel, ami felpuhítja és tágítja a méhszájat, majd oxitocint kap a nő iv., és ettől beindulnak a méh összehúzódások, a magzat pedig előbb- utóbb megszületik, és mivel még nem képes önállóan lélegezni a 22-ik hét előtt, így megfullad. Az ennél nagyobb, azaz a 20-ik hetet betöltött magzatokat általában vegyszeresen, vagy só mérgezéssel megmérgezik, ezzel szörnyű kínokat okozva a babának. Van olyan aki túléli az ilyen időben végzett abortuszt mint pl. én, de abból nincs semmi köszönet.

Tehát, a nő megszüli a már halott, vagy majdnem halott gyermekét. A 28-ik héttől esetleg egy olló segítségével kinyitják a száját, és kiszívják a koponya tartalmát...Aztán így már könnyedén eltávolítható a kis ember, és biztos a halál!

Amúgy az előttem szólóknak csak annyit mondanék, hogy a 43 napos magzat már gondolkodik!

Kedves Kérdező, te pedig csak írd be a youtube-re, hogy abortusz...

Minden esetre a nem muszáj abortálókat egy szimulátorba küldeném, és átéltetném velük az abortuszt! Természetesen ébren, és érzéstelenítés nélkül, ugyan is a magzatok sokkal tovább, és intenzívebben érzik a fájdalmat, mint a felnőttek.


Üdv: Aranyu

2015. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2015. aug. 27. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!