Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mehetek 18 évesen gyermeknőgyó...

Mehetek 18 évesen gyermeknőgyógyászatra?

Figyelt kérdés

Találtam egy magánklinikát, a Maternity Magánklinikát, ahol a Dr. Rigó Barbara dolgozik. Szeretnék hozzá menni,de nem tudom hogy mehetek-e még gyermeknőgyógyászatra. Igazából szerintem fertőzésem van,és rettenetesen görcsölök,mielőtt megjön. Illetve más kérdésem is lenne hozzá.

Szóval már rendes nőgyógyászatra kell mennem,vagy ellátna a gyermeken is?

Mielőtt bárki is leszólna,nem vagyok gazdag,de egyszer voltam SZTK-ban nőgyógyásznál, és inkább kifizetek többet egy magánra.Mert egy bunkó volt az orvos,mikor mertem kérdezni tőle. Még majdnem rám ordított hogy ez itt nem magánrendelés. Úgyhogy inkább megfizetem a magánklinikát.

És a Doktornő máshol is dolgozik még magánban?

Köszönöm a rendes válaszokat!

18L



2015. jún. 6. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen már felnőtt dokihoz kéne menni.

Sajnálom, hogy éppen egy bunkót fogtál ki.

2015. jún. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Csak valahol olvastam,hogy 18 éves korig lehet menni gyermeknőgyógyászhoz, sőt valahol 21 éves korig. De köszi! :)
2015. jún. 6. 19:33
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Hát én biztos megkérdezném a Barbarát, nem is értem miért itt kérdezősködsz.
2015. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hivatalosan nem láthatnak el ha már betöltötted a 18-at. Az más kérdés, hogy xy ismerőst ellátnak, vagy valahol ez megengedett. Az ilyesmihez külön engedély kell, tehát jobb ha ott kérdezősködsz.

Egyébként a magánorvosok sem feltétlen különbek és annál megalázóbb nincs, mint egy bunkónak fizetni ellátás után.

Sajnos az orvoshoz járás mindig lutri.

2015. jún. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Materniy magánkórház, így biztosan el fog látni a Barbara is. Nyugodtan jelentkezz be hozzá.
2015. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

Érdeklődj nála, biztosan mehetsz, mert nem csak gyerek, hanem felnőtt nőgyógyász is!

Sajnos undorítóan tudnak viselkedni a nőgyőgyász doktor urak, akik egyrészt nem törődnek a kiszolgáltatott páciensek érzéseivel, másrészt pedig mindent elkövetnek, hogy a magán rendelőjükbe csábítsanak át jó bevétel reményében.

2015. jún. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: A Doktornő csak ezen a magánklinikán rendel vagy esetleg máshol is? (természetesen magán rendelésre gondolok)
2015. jún. 7. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!