Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt valakinek esztétikai...

Volt valakinek esztétikai műtétje, az egyik kisajak nagysága miatt?

Figyelt kérdés
Mennyi idő volt, mire helyrejött? Hogy tudtál pisilni? Mennyi ideig tartott a műtét.

2015. jún. 8. 01:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Olvasottak alapján 2 hét mire elviselhető ,de végleges formája 3-4 hónap után alakul ki
2015. jún. 8. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe ne jusson meg műttetni! Ha most nem is érzed, később rá fogsz jönni hogy milyen ritkaságod van! Rengeted férfi álmodozik, hogy csak kipróbálhasson egy ilyet. Nagyon soknak bejön a kilógó kisajak, hidd el nem viccelek.


A jelenlegi páromnak nagyon durván kilógnak az ajkai, és ő is utálta addig amíg meg nem ismert engem. Mára már büszke rá, és minden gátlás nélkül kitárulkozik előttem. Pedig annó csak sötétben tudott oldottan szeretkezni velem. Nem volt könnyű meggyőzni de mára már ő is belátja hogy igazam volt. Kincs van a lábai között :)

2015. jún. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2-nek. kolléga, Ön mázlista! Bocsi az off-os válaszért. Akkor most teljesen tárgyilagosan: Ha jól tudsz angolul akkor rengeteg olyan riportot, cikket olvashatsz, ahol az ilyen műtét veszélyeire, súlyos és visszafordíthatatlan is felhívják a figyelmet. Náluk ezekről alig hallani. A plasztikai sebészek meg csak röhögnek egy jó ahogy a média és nők maguk rombolják egymás testképét, és vidáman elteszik a nagypénzt. Sajnos :(34F)
2015. jún. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nemértem h. férfiak minek írnak ilyeneket h.nehogy mert nekik tetszik , az rendben van de a nagy kisajak más problémával is járhat pl. nem komfortos érzés,kidörzsölődik=>vérzik ...szóval ha vki elhatározza hogy megműteti annak biztos oka is van
2015. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj 4-es! Az én páromnál jobban szerintem kevés nőnek lóg ki. Még sincs semmi baja vele. Nem dörzsöli ki mert mindig van rajta bugyi és alatta egy tisztasági betét is.


Ha bugyi nélkül járkál nagy ritkán a lakásban, akkor lehet látni ahogy a combjaihoz dörzsölődik, de erre se panaszkodott még hogy fájna neki vagy kellemetlen érzés lenne. Ha meg műtteted és sikerül kikapni egy balfa** orvost akkor az úgy tönkre teheti a lábad közét, hogy a szexet az életben nem fogod többé élvezni. Az egyik hozzászóló írta is, hogy mennyi videó van a neten a műhibákról és elcseszett szépészeti beavatkozásokról. Mi a fenének akarsz kockáztatni? És még fizetnél is érte? Találj egy férfit akinek ez tetszik és semmi bajod nem lesz a jövőben! Ez nem olyan mint a mell, hogy látszik ruha alól is ha pici. Ezt csak az látja aki már közel került hozzád elvileg!

2015. jún. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) nekem igazából az a bajom, hogy csak az egyik nagyobb, a másik normális és így tök aránytalan. De néztem árakat is és normális helyen iszonyat drága egy ilyen műtét, szóval azt hiszem offolom.
2015. jún. 10. 10:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Helyes! :) Reméljük a jó példa is ragadós!
2015. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el hogy nem szép. Azért mert te a baba puncit tartod szépnek attól még a tied is biztos hogy szép.

Aki szeret téged annak meg a legszebb! Hidd el nekem ez így van!

2015. jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Annyira köszönöm ezeket a válaszokat :) bár csak egy csapat vadidegen vagytok, de tök jó, hogy biztattok.
2015. jún. 11. 09:52
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

ne akarj olyat ami mindenkinek van.

legyen a tied eredeti és ritka! Pont ettől leszel te különleges.

2015. jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!