Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációkor keletkező...

Menstruációkor keletkező pattanásokkal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Csúnyák, nagyok és mire elmúlnának jön a következő vérzés. Maszek bőrgyógyászhoz járok, nem tud velük mit kezdeni, kórházi szintén nem. Nőgyógyászatilag minden rendben van, fogamzásgátlót is szedtem rá, szintén nem használt, hormonvizsgálatra elküldtek, minden rendben van. Akkor most mit lehet még?

2015. jún. 10. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

kozmetikus rendszeresen

új étrend: hús és zöldség

sport heti 3× min 1 óra kardio

sok-sok-sok víz, még több víz min 2,5-3 liter / nap


és válts arcápoló termékeket!

ezek mind!

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy csomó ilyen csodaszappant meg krémet használtam már, de egyik sem hatott kicsit sem.
2015. jún. 11. 00:02
 3/9 anonim ***** válasza:
magukban nem is fognak
2015. jún. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
a Rossmammban lehet kapni olyan bőrradírt,ami barackmagot tartalmaz. nekem anno kozmetikusom mondta, hogy a természetes eredetű kozmetikumok jobbak, ő is azt a barackosat használja. de ha kensz egy kis fogkrémet a pattanásaidra, az is fog segíteni a gyulladás csökkentésében.:)
2015. jún. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fogkrémet is próbáltam már, semmit nem segített, meg mondják azt is, hogy többet árt, mint használ.
2015. jún. 18. 15:32
 6/9 anonim válasza:

négyes vagyok..

ha száraz a bőröd, tényleg árthat, mert szárít. valamint ha sok kozmetikai szert használsz pattanás ellen, eltávolítod vele a faggyút, kiszárad a bőröd. ami ugye további pattanáshoz vezet.

2015. jún. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Extrém zsíros bőröm van. Régen volt egy pattanástalanító ami annyira szárított, hogy sokszor a bőröm is lehámlott, de nem lett tőle több pattanásom, sőt nem is volt szinte soha. Csak sajnos bevonták és újra kiadták, de valamit megváltoztattak benne és már semmit se szárít.
2015. jún. 19. 10:16
 8/9 A kérdező kommentje:
Szinte óránként kell törölhetni róla a zsírt. De most találtam egy krémet hosszú idő után, ez úgy néz ki jó lesz, de nem akarom elkiabálni.
2015. jún. 19. 10:17
 9/9 anonim válasza:
egyébként hány éves vagy?
2015. jún. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!