Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS-szerű petefészekkép,...

PCOS-szerű petefészekkép, fogynom kell, csökkentenem a szénhidrátbevételt - most mi lesz?

Figyelt kérdés

Mindig szerettem enni, szénhidrátban gazdag ételeket ettem mindig. 160 centihez vagyok 58 kg, tényleg nem vagyok egy csontkollekció, de nem vészes a helyzet


Fogalmam sincs, hogyan kellene táplálkoznom... Nem tudom, mi a jó nekem, és mi nem.. Hogyan helyettesítsem a korábban evett ételeket (pl köreteket), mia z ami maradhat. A salátát nem is nagyon szeretem... Még a gyros tálat is csak hasábkrumplival szeretem igazán...

SZeretnék változtatni, de nem tudom hogyan :(

23/L


2015. jún. 10. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:

mit ajánlott az orvos?

ha ennyire tanácstalan vagy, keress fel egy dietetikust, ő segíteni fog neked

de addig is keress rá a 160 gramm szénhidrát diétára, van egy csomó mintaétrend

nem olyan kevés ez, ha már belejössz, már meg sem fogod bírni enni a napi adagot :)

gyrost is meg lehet csinálni nekünk valónak, a krumpli már neccesebb, azt is lehet, de csak ritkán és keveset

2015. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!