Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen irritált, és érzékeny?

Figyelt kérdés

Az egész probléma abból adódik, hogy néha motorozunk a férjemmel, és azután érzem a következő problémát:

A hüvelybemenetelnél, körülötte és a húgycső nyílásomnál irritálás és érzékenység jelentkezik.


Gondolom az, ahogy rajta ülök, megnyomódik, ott a bugyi...


Természetesen voltam nődokinál, a sajátom szülésin van, de ez az új írt fel krémeket, és használnak is, ám szerintem valahogy megelőzni is lehetne, mert télen,ősszel nincs ilyen problémám, csak motoros szezonban.

Gondoltam bekenem már direkt motorozás előtt, de ha van bármi ötletetek Nektek is, szívesen várom!


Köszönettel, Andrea


2015. jún. 11. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyszerű kérlek szépen: Ne vegyél fel bugyit! :D
2015. jún. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pamut bugyit, és ne tangát viselj olyankor. Nadrágod pedig szintén pamut, farmer vagy valódi bőr legyen. Esetleg ha borotválod magad lenn, akkor ne "frissenborotválás" menj motorozni, hanem teljen el pár nap előtte.
2015. jún. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Valójában mindig pamutbugyit hordok, és a nadrág motoron általában farmer. Én attól félek, hogy a "rajtaülés", fékezési horzsolódás teheti


Valóban, tényleg friss borotválás is besegíthetett néha, de volt, hogy olyankor is érzékenyebb volt, amikor már jó pár napja nőtt a szőr.


Fontos az egészségem, de motorozni is nagyon szeretünk. Ezért szeretnék megoldást találni. Köszönöm!

2015. jún. 14. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!