Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájseb tünetei lehetnek?

Méhszájseb tünetei lehetnek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy orvoshoz kell mennem csak kíváncsi vagyok mert mostanában nem fogok eljutni egy orvosig.

Olyan tüneteim vannak, hogy már egy ideje nem jött meg rendesen. Ezalatt azt értem, hogy elhúzódott hetekig és nem is igazán vér jött, hanem barnás valami. Aztán amikor együtt vagyok a barátommal (vagy egyedül) akkor már minden alkalommal vérzek. Mihelyst behatol véres vagyok, ha elmegyek akkor még jobban, de annyira nem vészes.. aztán vagy elmúlik teljesen, vagy egy kicsit még vérzek. Nem sok mindent találtam erről, de talán a méhszájsebet tartom a legvalószínűbbnek ezek alapján. Van valami tippetek azért? Volt már valakivel ilyen?

18/L


2015. jún. 14. 00:29
 1/2 anonim ***** válasza:

minel elobb orvos, mert ez nem normalis!!! ne halogasd , kerj surgos beutalot soron kivuli vizsgalatra nogyogyaszhoz, vagy menj magan dokihoz.

lehet, hogy mehszajseb, de lehet, hogy mas baj van a hatterben

2015. jún. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen tünetem, kétszer volt "méhszájsebem", kétszer műtöttek, folyáson kívül más tünet nem volt első esetben, második esetben még az sem, csak rutinvizsgálaton vette észre az orvos.
2015. jún. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!