Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kipisilem magamat és utána...

Kipisilem magamat és utána pedig szúró fájdalmat érzek mi az oka?

Figyelt kérdés
segítsetek!

2015. jún. 15. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen!

El fog múlni. :)

Nem vagyok benne biztos de talán attol van, hogy bele ment vmi koszosabb viz vagy regen nem pisiltel… stb.

A lényeg hogy igyaal sokat, foleg vizet es ne feljpisilni menni, csak mert szurni fog ;)

2015. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van amikor pl. nekem akkor szokott lenni, amikor sokat iszom...
2015. jún. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet vesekő, igyál minél többet. Nyáron legalább 3 litert kéne meginni naponta. Igen, ez azzal jár, hogy 2 óránként ki kell menni wc-re, de még mindig jobb, mint a kiszáradás.
2015. jún. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

konkrétan ez a hólyaggyulladás vagy cisztitisz egyik legjellegzetesebb tünete.


Valahogy bacik kerültek a húgyhólyagodba, népnylven ezt hívják "felfázás"-nak.


Igyál sokat, legalább napi 2,5-3 litert. A legjobb, ha figyelsz arra, hogy óránként megigyál egy nagy pohár vizet.


Ha 3-4 napig nem múlik el, akkor menj el orvoshoz, aki valószínűleg antibiotikumot fog felírni.


Fontos, hogy ne hagyd ki az orvost, mert ha elhanyagolod a felfázást, feljebb mehet a fertőzés a vesédig vagy átjuthat a nemi szerveidre is, ez az igazán veszélyes következmény, szerencsére ritkán fordul elő.


Ne szexelj addig, amíg nem múlik el.


Jobbulást!

2015. jún. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehetseges,hogy a kloros viztol kaphattam el? Szombaton strandon voltunk es azert kerdezem :)
2015. jún. 16. 14:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges az uszodában, lehetséges szex közben is, lehetséges úgy is, hogy rosszul tisztálkodsz.


Lehet, hogy már mondták/tudod, de nagyon fontos, hogy mindig előlről hátrafelé törölközz meg wc után. Ha fordítva csinálod, akkor nagyobb az esélye a fertőzéseknek. Csak gondolj bele.

2015. jún. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Strandonm voltunk szombaton, egy honapja szexeltem...


El fog mulni???

2015. jún. 16. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!