Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy szabaduljak meg a nemisze...

Hogy szabaduljak meg a nemiszervi szagtol?

Figyelt kérdés
Meg szuz vagyok 9. Osztalyba es mindig van egy kellemetlen szaga..pedig rendszeresen szoktam menni es valamilyen kocsonyas valami folyik(atlatszo)...nem szeretnek noorvoshoz menni..amugy lany vagyok

2015. jún. 16. 09:39
 1/7 anonim válasza:
Pedig azt tudom javasolni hogy menj el dokihoz, lehet van valami bajod
2015. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kéne menni.
2015. jún. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bronston válasza:
Muszáj lesz elmenned nőgyógyászhoz.
2015. jún. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nogyogyasz de surgosen. Vlmi gombat laphattal el vagy hasonlot. Ne jatsz ezzel kislany mert komoly baj is lehet. 23N
2015. jún. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan nyálkás a hüvelyváladékod, akkor valami bajod van. Ha a menstruációdat követő napokban jelentkezik, akkor csak az ovuláció az.
2015. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

Ne ijesztgessétek már hamis infókkal szegényt!

Dehogyis van bajod attól, hogy nyálkás átlátszó folyásod van. Ez normális dolog, szinte minden nőnek van, ezt nevezik fehérfolyásnak.

Valami szaga természetesen mindig van a nemi szerveknek, de ha ez kifejezetten büdös, és a folyásod színe sárga, vagy zöld, akkor van baj csak.

2015. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak te érzed? Pici szaga természetesen van, hiszen még a lábadnak is van, és lehet hogy csak "ki vagy hegyezve" rá.

A folyásod, ami átlátszó vagy fehér, az normális dolog.

Ha gombád, vagy bakteriális fertőzésed lenne, akkor a folyásod elszineződött volna zöldre, vagy sárgára, büdös lenne kifejezetten, viszketne, égő érzésed lenne.

2015. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!