Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magátol elmúlt a hüvelygomba,...

Magátol elmúlt a hüvelygomba, lehetséges? Vissza térhet?

Figyelt kérdés

Egy hónapja volt hüvelygombám.Először nagyon rossz volt,éget,viszketet, folyt..stb Canesten krémmel kenegettem,attól picit jobb lett de csak 4x hasznaltam a kenőcsöt.Utána még rosszabb lett ,a 4. nap után borzalmasan viszketet ez meg 3 napig tartott atan magatol elmult.Utana meg voltak kis feher darabok,de most mar az sincs. Neha szokott viszkedni kicsit.

Valyon vissza fog térni? Ha igen mit hasznaljak ra? 17/L



2015. jún. 17. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem múlt el. Azért égett a krémtől, mert irritálhatja az amúgy is érzékeny bőr.

Kúpot kell használni, a krém nem hat, az nem belülre való, a probléma meg belül van. Canesten kombi kapható vény nélkül is. De egyáltalán nem biztos, hogy gomba, lehet más is. Szóval dokihoz lenne a legjobb elmenni.

Kívül meg Neogranormonnal/Bapenthennel és Canestennel kend felváltva.

2015. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Igen, vissza fog térni sajnos. Én kamaszkoromba évekig szenvedtem tőle. Sajnos az anyukám nem igazán foglalkozott vele. Mindig adott egy kis Canesten kenőcsöt, attól mindig egy kicsit jobb volt, de újra és újra visszatért.

Volt, hogy véresre vakartam.

Aztán a Keresztanyukám elvitt a gyermeknőgyógyászatra, nagyon féltem. Két kúraszerű kezelés hozott helyre. Menj orvoshoz vele, hidd el jobb lesz.

2015. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Canesten combi véglegesen elmulaszthatja.
2015. jún. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem múlik el magától, főleg ha nincs kezelve, és igen, akinek egyszer volt, annak sokkal nagyobb az esély rá, hogy visszatérjen. Én is ilyen vagyok, hiába figyelek oda magamra, évente legalább egyszer visszatér. Canesten kenőcs, mellé Pevaryl hüvelykúp, vény nélkül kapható, garantáltan elmulasztja.
2015. jún. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!