Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen levés a mensim?

Miért ilyen levés a mensim?

Figyelt kérdés

Mióta fogamzásgátló tablettát szedek, azóta elég kevés a menstruációm és nem is görcsöl úgy a hasam (amit nem is sajnálok), de a mostani alkalommal még a megszokottnál is jóval kevesebb volt. Minden szemet beszedtem rendesen, időben, szóval terhességre nem gyanakszom. Amire viszont igen, hogy rettenetesen ideges, mondhatni kész roncs állapotban vagyok a vizsgaidőszak és még egyéb dolgok miatt, lehet amiatt ilyen csekély a mennyisége? Állhatnak ezek valamilyen összefüggésben?

Köszönöm válaszaitokat! :)


2015. jún. 19. 10:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy még szokásos hisztis hangulatom és mellfeszülés is megvoltak az 1-2. napon, szóval nem értem...
2015. jún. 19. 10:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlónál természetes lehet amit leírtál. Stressztől is, van olyan akinek meg sem jön ha nagyon ki van idegileg.Úgyhogy ne izgulj.Ha elmúlik a vizsgaidőszak visszazökken a tested a régi kerékvágásba.
2015. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a fogamzásgátló az egy "mesterséges menstruációt" eredményez és így nem is tud annyi vér ürülni mint amennyi kéne.

nekem is ilyen volt amíg szedtem bár én akkor is ugyanúgy görcsöltem mint most, kibírhatatlanul szokott fájni a hasam, de abbahagytam inkább mert nem olyan "egészséges" a gyógyszer

2015. jún. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

10:41-es, köszönöm szépen a választ, én is a stresszre gondolok, pont ezért, mert már volt olyan nekem is, hogy kimaradt idegeskedés miatt.


12:02 -Köszi, de ezt már eddig is tudtam, hogy fogamzásgátló hatása miatt kevesebb vér távozik (mivel 2 éve szedem), a kérdés arra irányult, hogy lehet-e köze stresszhez a szokatlanul kevés mennyiséghez. :)

2015. jún. 19. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:
ja bocsi én leragadtam már az első mondatnál :D amúgy igen lehet hozzá köze, de még az időjárásnak is bár inkább a stressz
2015. jún. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi gond! Köszi :)
2015. jún. 24. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!