Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha ma jött meg (péntek),...

Ha ma jött meg (péntek), akkor jövőhét szerdán már mehetek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Valószínűleg valami fertőzésem van, és jövőhét után utazomel, és még előtte el szeretnék menni, de most pont megjött, szóval csak a jövőhét második fele marad, és eddig nem találtam egy orvost sem, aki csütörtökön/pénteken rendel, akit én ismerek, nála szerdán van időpont, de nem tudom, hogy az még nem korai-e.


Általában 4 napig szoktam vérezni, max öt, tehát keddre el kell hogy múljon, de nem tudom, hogy szerdára még esetleg maradhat-e bennem valami, és az zavarja-e a vizsgálatokat.


(Még sosem voltam nőgyógyásznál egyébként, ezért a tudatlanság.)


Köszönöm a gyors válaszokat!



2015. jún. 19. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha elmúlik szerdára akkor mehetsz, kórházi rendelésen fogadnak bárhol csütörtök és pénteki napon is.
2015. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de ha valami fertőzést elkaptál ahhoz meg kell vizsgálnia és amíg vérzel addig nem fog! hiába múlt el lehet még jön egy kis vér és egy ilyen vizsgálatnál általában kenetet vesznek és bejódoznak szóval múljon el teljesen
2015. jún. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor valószínűleg majd csak ha hazajöttem...
2015. jún. 19. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!