Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhatnak a mellbimbóim?...

Mitől fájhatnak a mellbimbóim? Terhességre nem nagy az esélyem, ugye?!

Figyelt kérdés

Karácsonykor szexeltem utoljára, nem védekeztünk. De januárban rendesen megjött ahogy kellett, februárban 2.5 hetet késett, de azt arra fognám, hogy az idegességtől, de nem volt olyan sok mint általában. % napig tatott, ahogy szokott, csak a vér mennyisége volt lényegesen kevesebb. Nagyon sok stressz ért az utóbbi időben, pánikbeteg is vagyok, ami 2 hónapja derült ki, frontint szedek(stresszoldó) és betalokcot a szívemre. Csináltam 3 hete egy terhességi tesztet 1 héttel azután,hogy nem jött meg, de nem észlelt terhességet. remélem elég ideig vártam és a nagy idegességben nem néztem el...

De a fiú egyébként sem ment el bennem, bár tudom attól még lehet baba:S Nem kérek leosztást, hogy miért nem védekeztünk, ez most így sikerült.

Mitől fájhatnak a mellbimbóim?


2010. márc. 1. 15:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!