Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha túrós darabos fehéres...

Ha túrós darabos fehéres sárgás folyásom van és viszket, ez pár napja észlelem a tüneteket de munkám miatt nem tudtam elmenni holnap tehát szombaton fogadnak a ceglédi nőgyógyászati ügyeleten? Vagy meg kell várni a hétfőt :/ de én már nem bírom ki.

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 21:58
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
magánorvosra nincs pénzem :/
2015. jún. 19. 21:59
 2/18 anonim ***** válasza:
Ügyeleten fogadnak. Nem te vagy az egyetlen, aki rendes időben nem tud elmenni, ne aggódj, nincs ebben semmi. Jól teszed, hogy elmész a dokihoz, jobbulást.
2015. jún. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha van Cegléden nőgyógyászati ügyelet mindenképpen menj el oda.
2015. jún. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
jólvan köszönöm megnyugtattatok, holnap reggel felkelek és felhívom őket és utána lemegyek, nem szeretném ezt így tovább elég volt ez a pár nap :(
2015. jún. 19. 22:05
 5/18 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászat a fő illetékes, de az urológián is tudnak segíteni és a háziorvos is segít.
2015. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászaton mit csinálnak a hüvelyfolyással?!
2015. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

hm??? ezt nem értem cegléden nincs ügyeletes nőgyógyászat??


Mind1 ha nincs elmegyek a honvédkórházba budapestre ott tuti van csak ott nem biztos h fogadnak :/

2015. jún. 19. 22:29
 8/18 anonim ***** válasza:

jaj ne beszéljetek már hülyeséget. bőrgyógyászat urológia?????

NŐGYÓGYÁSZHOZ kell menni.

2015. jún. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

6: Mindent. Mikroszkóp alatt megnézik a kenetet, teljeskörű kórokozószűrést végeznek, elküldik a laborba. Más szakterületen nem csinálnak teljeskörű szűrést, ide tartozik.

Bőr- és nemibeteggondozó és kozmetológiai szakrendelés a teljes neve. Ez a 3 szakág tartozik oda.

2015. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

8: Nőgyógyászaton nekem nem csináltak sosem ilyen szűréseket. 40 éves elmúltam, de csak urológián és bőrgyógyászaton csináltak nekem ilyet, már 10 éve csak ezekre a rendelésekre járok.

2 hónapja estem át egy teljeskörű STD-szűrésen, ezt STD-rendelésnek hívják, ami a bőrgyógyászaton működik.

2015. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!