Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Tegnap reggel a bugyimban egy fehérfolyással kevederett barna nemtudommi volt délután már rendes barna folyásom és ma kicsit erősebb. ez menstruáció akar lenni? Mintha egy picit véres lenne. (első lenne) 13/L

2015. jún. 20. 15:34  Privát üzenet  

A válaszok
Azaz. Nagylány lettél. Üdv a klubban :D

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2015. jún. 20. 15:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Bocsánat rossz helyre írtam

# 2/6Időpont 2015. jún. 20. 15:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ááh köszi :)

# 3/6Időpont 2015. jún. 20. 15:38 Privát üzenet
nyugi nemsokára piros lessz :)

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2015. jún. 20. 15:47 Privát üzenet
Beszartál...

A válasz 24%-ban hasznosnak tűnik.
# 5/6Időpont 2015. júl. 11. 19:41 Privát üzenet
Nekem is ilyen volt az első. Ez az.

# 6/6Időpont 2018. máj. 3. 14:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerdán tesi órámon megjött, de utána (délután) már csak fehérfolyásom volt és azota is csak az van, ennek mi lehet az oka?
Ha ma délután jött meg akkor este már elkezdhetem szedni a fogamzásgátlót?
Ma délután egy piros pötty volt a bugyimon! Azóta semmi! Megjött?
A kislányom 2 hónapos lesz, a problémám az hogy szombaton megjött a menszeszem és kicsit lecsökenhetett a tejem mert nyöszizett! 6szor eszik átalussza az éjszakát! Délután elég...
Tegnap délután jött meg, elég gyenge volt, de ma éjszaka felkeltem kimentem a wc-re és nagyon erős volt. Ez mitől lehet? Mit tegyek?
Ha csütörtök délután megjött a menszeszem és ma délután elmúlt, akkor most 2 vagy 3 napos volt?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!