Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten kombi tapasztalatok?

Canesten kombi tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ma vettem canesten kombit. Nem uno-t kértem, ennek ellenére 1 tabletta van benne. És sima canesten kombi. Azt olvastam, hogy abban 3 tabletta van, de sajnos csak egy :/ Nem helyeztem még fel, de remélem segíteni fog.

2015. jún. 22. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Mire vetted? Mert torokfájásra nem segít..
2015. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilván hüvelygombára. Vagyis nem tudom pontosan, hogy gomba-e, de viszket, szóval fertőzésem van.
2015. jún. 22. 18:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Szóval szerinted jobb kísérletezni, mint nőgyógyászhoz menni? Aki kenetet vesz, nehogy véletlenül a méhed környékén is találjon valamit, amitől meddő lehetsz? Kérlek mesélj még..
2015. jún. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tegnap jött elő. Nem tudom miért kell egyből így úgymodd nekem támadni. Feltettem egy kérdést, de végképp nem kapok rá választ. És amúgy nagyon gyenge fertőzésről van szó. Alig érzem.
2015. jún. 22. 18:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Tökéletes volt a Canesten nekem, teljesen elmúlt a gombám tőle.

Ez egy széles spektrumú gombaölő szer, és nem csinál semmi kárt!

2015. jún. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elmentek a pasik.Beszéljünk kicsit a hüvelygombáról!
2015. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Feltehetőleg segíteni fog, nekem legalább is bejött.
2015. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát, mostmár csak kívül viszket. Belül már nem igazán érzem. Krémet még használom tobábbra is, remélem elmúlik.
2015. jún. 23. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!