Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhen kívüli terhesség Lenne?...

Méhen kívüli terhesség Lenne? Aggódom.

Figyelt kérdés

A párommal június elején voltunk együtt egy nappal a ciklusom előtt es az előváladékában rengeteg ondòt vettem észre így abba is hagytuk az aktust. Másnapra megjött de olyan furcsa volt gyenge de nem barna kitartott öt napig de nem se nem erős nem volt se nem barna... Vettem tesztet hármat is mindegyik negativ volt az utolsót a múlt heten teszteltem de egy csíkos lett az is. Megnyugodtam volna ha nem kezdett volna el fájni a bal petefészkemnél napokig aktus alatt még rosszabb lett es ma reggelre virradóra ahogy felkeltem es elmentem WC-re olyan méh görcseim voltak hogy azt hittem kifordul a szemem a helyéről. Órákig görcsöltem mire elaludtam de se nem vér nem volt se nem semmi es a pms tüneteim elég erősek. Tipp valakinek? Nem akarok egyből minden tüsszentessel az orvoshoz szaladni.


25/N



2015. jún. 23. 00:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben mindenképp elmennék hüvelyi ultrahangra, azért itt nem egy tüsszentésről van szó.

Legtőbb esetben pozitív a teszt méhenkívüli terhességnél, de inkább menj el nehogy baj legyen.

2015. jún. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt ilyen (mint pms tünet), akkor ne halogasd az orvost.
2015. jún. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Érdekes mert mára meg megjött holott alig két hete múlt el.
2015. jún. 24. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!