Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Teljesen szétcsíp a kúp,...

Teljesen szétcsíp a kúp, mégis használjam el a dobozzal?

Figyelt kérdés

Tegnap állapított meg a nőgyógyászom felfázást, erre kaptam antibiotikumot illetve kúpot (azt mondta lent is van valami kis gond ezt ezért írja fel).


3 db-os kiszerelésű a kúp, este feltettem de már éjszaka nagyon csípett (egyébként nem volt a felfázás miatt sem ilyen tünetem, tuti a kúp okozta).


Reggel felhívtam az orvosom, azt mondta muszáj mind a hármat felhasználni. Igen ám de azóta is amikro pisilek csíp, és látom hogy már tiszta vörös vagyok ott lenn :(


Tudom hogy itt nem várhatok orvosi választ, de teljesen el vagyok kenődve mi legyen, nyilván az orvosra kéne hallgatnom de annyira mar és ég, mi lesz holnap ha ma ilyen vörös??



2015. jún. 25. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy allergiás vagy rá. Ha eddig nem volt vörösség, de a kúptól lett, akkor gyanús, hogy így van. Szerintem menj vissza a dokihoz és kérj másik fajta kúpot.
2015. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ milyen kúp mert egy kis érzékenység elképzelhető, de ha ennyire durva ahogy irtad az nemnormális, ne dugj fel többet, valószinűleg másfajta kell
2015. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ohh basszus nagyon jó, hogy most már 300 km-re vagyok a dokitól:((
2015. jún. 25. 15:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor menj másikhoz. Orvosok mindenhol vannak és az allergia pont egy olyan tünet amivel nem kéne várni.
2015. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Végül anyummal konzultálva megoldódott a dolog:) Lehet gáz, de 19 év alatt még nem kellett bármilyen kúpot alkalmaznom és nem volt benne tapasztalatom.... nem toltam elég mélyre, csupán 1-2 centire és ezért folyt ki szinte teljesen, a bőrömet pedig kívülről csípte a krém. Belül minden ok.


Tegnap bekenegettem magam kívülről neogranormonnal és jól felhelyezhettem a kúpot, így nem folyt ki és nem éget vagy csíp.


Arra az esetre írtam le, ha másnak is ilyen problémája lenne a jövőben... Ha mosdóba mentek pedig ügyeljetek hogy ne kenjétek el a papírral mert akkor megint csak csípni fog:)

2015. jún. 26. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!