Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindennapos fehér folyás...

Mindennapos fehér folyás normális?

Figyelt kérdés

Engem tökre zavar. Van hogy a bugyim is átázik. Mondjuk az már feltűnt, hogy stresszhelyzetben mégjobban van folyásom. Itthon kb semmi..

De ez normális? Az állaga szerintem normális, szaga csak akkor van ha egész nap után megszagolom a bugyimat. De amúgy nincs. És az a szag sem "szag".

Meg egyébként tényleg nincs más panaszom. Égő, viszkető érzés, semmi.

18L


2015. jún. 27. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Fordulj nőgyógyászhoz!
2015. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, de egeszseges vagyok. Valoszinuleg ilyen a szervezeted vagy ha masztizol attol is lehet esetleg ha szexualisan aktiv vagy. 18/L
2015. jún. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én valami fertőzésre gondolnék.nekem is volt és kaptam 10napos gyógyszeres kúrát azóta sem folyik belőlem semmi feleslegesen csak ami kell
2015. jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi bajod, ez a normális fehérfolyás. Van akinek alig, de van akinek ilyen mint neked.
2015. jún. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!