Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Feszülő, kemény mellek fiatalk...

Feszülő, kemény mellek fiatalkorban?

Figyelt kérdés
Alapjáraton a serdülésem kezdete óta fáj a mellem, leginkább nyomásra - ami tudtommal normális - azonban pár hónapja ez elmúlt, mindkét mellem puha és fájdalommentes volt. Úgy egy hete azonban megint visszatért, most mindkettő nagyon kemény, és egy apró érintésre is fáj. A menzeszem még nem állt be rendesen - 16 éves vagyok - és ez alkalommal három napja jött meg. Ez emiatt történt? Mit tudok ellene tenni, vagy ha nem a menstruációs ciklusok miatt van, akkkor mi miatt?

2015. jún. 29. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem összefügghet, de a növekedéseddel is akár..

Ha elviselhetetlen, vagy nem múlik egy héten belül sem, akkor szerintem beszélj anyuddal és dokihoz sem ártana elmenni, bár nem gondolnám, hogy baj van, de sose tudni...

2015. jún. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy jártam már orvosnál - gyerekorvosnál - de ő csak egy pillantást vetett rá, ami engem nem nyugtat meg annyira.
2015. jún. 29. 00:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Növekszik egyrészt, másrészt a ciklusműködéssel függ össze.

Harmadrészt a nyirokrendszeren át méregtelenít a szervezet, és a mell környékén, főleg a hónaljban van erős nyirokkeringés, és mivel a mell érzékeny tetsrész, ezért ezt is érzed ott, amikor erősebb méregtelenítés van.

2015. jún. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez normális dolog, ami a ciklusoddal változik.

Nincs vele teendő.

2015. jún. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem kell félned, serdülsz, dolgoznak a hormonok,(persze ha nagyon elviselhetetlen a fájdalom az nem normális)

viszont, igen összefügg a ciklussal is.

Én 26 vagyok de a mai napig nagyon fájnak és duzzadtak a melleim sokszor menses előtt 2 héttel is.

2015. jún. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!