Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A bőrrepedés eltűnik miután...

A bőrrepedés eltűnik miután lefogyok?

Figyelt kérdés

Szeptembertől kezdett kialakulni ez, mikortól elkezdtem hízni és egy nagyobb adag súlyfelesleg rakódott rám az eleve nem túl ideális testsúlyomra. Ezen már elkezdtem változtatni mert sem az egészségemnek sem pedig az önbizalmamnak nem tesz jót az ahogyan jelenleg kinézek. Eddig sikerrel jártam és folyamatosan adódnak le a kilók szépen... Viszont a hasamon pedig ugye már megjelent több ilyen csík is ami pirosas színű. Ezeken hogyan tudnék segíteni? Tudom, hogy nem fognak 100%-osan eltűnni, de abban reménykedem hogy annyira elhalványul, hogy észre se lehessen venni... Kicsit kétségbe estem... még elég fiatal vagyok, ezért nem tudom hogy talán fogékonyabb a bőröm esetleg a visszahúzódásra...? Remélem tudtok egy kicsit segíteni vagy tanácsokat adni.


Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2015. jún. 29. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem fog elmúlni, de halványodni fog.
2015. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sajnos nem fog elmúlni.

de javaslom igyál sok vizet, kenegesd sheavajjal, kakaóvajjal

2015. jún. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!