Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gáz ha 13 évesen borotválom...

Gáz ha 13 évesen borotválom ott lenn, és sminkelem magam?

Figyelt kérdés
Persze nem durván sminkelem magam, csak korrektor, és szempillaspirál, meg fehér szemceruza. (ha olyan kedvem van, fekete) És azért borotválom magam ott, mert úgy felszabadultabbnak érzem magam, és pl. szerintem undorító ha a fürdőruhából kilátszódik egy-két szál khm...(télen nem szoktam)
2015. júl. 2. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Inkább az a gáz, hogy ettől leszel felszabadultabb.
2015. júl. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Nem,a borotválás pedig külön plusz pont!


37/Kan

2015. júl. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért lenne gáz, hogy ettől leszek felszabadultabb? Így nem kell azon izgulnom hogy kilátszik-e valami a fürdőbugyimból, ezért leszek felszabadultabb...
2015. júl. 2. 16:22
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
A borotválás része az alapvető igényességnek.
2015. júl. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Létezik bikinivonal borotválás, az bőven elég lenne 13 évesen.
2015. júl. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Te is a címlapok, tévé "példáit" követed... most te is beálltál a sorba.

Nem ettől kéne felszabadultnak érezned magad.

Komolyan, mi értelme sminkelned magad- attól függetlenül, hogy ez a boldogságod-, nem illik egy 13 éves kislányhoz.


Üdv. egy 15 éves kislány voltam

2015. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
52%
Nem gáz. :) A legtöbb lány ilyenkor kezdi el sminkelni magát. A szempillaspiráltól és a korrektortól nem lesz durva a sminked sem. Én sosem használok szemceruzát, néha szemhéjtust maximum. Viszont arra figyelj hogy ne ess túlzásokba. És amikor csak lehet (hétvégék például) akkor próbáld nélkülözni a sminkelést, mert nyilván nem tesz jót a bőrödnek. A borotválás meg abszolút nem gáz.
2015. júl. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem szoktam sose durván sminkelni, jobban szeretem ha természetes hatású. Én is úgy gondolom hogy a lányok többsége most kezdi el, de érdekelt mások véleménye is.
2015. júl. 2. 16:27
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
Egyáltalán nem gáz, manapság egy 13 éves nagyfiúnak már illik borotválnia a farka körül, és szépen sminkelnie magát.
2015. júl. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Igen gáz, és ráadásul egészségtelen is! Orvosok mondják ezt, nem én. Ha gyakori vendég akarsz lenni a nőgyógyászaton akkor borotváld csak. Ollóval vágd rövidre, ahol zavar.
2015. júl. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!