Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy már csak öt-tíz...

Lehet hogy már csak öt-tíz évem van hátra?

Figyelt kérdés
Ma voltam nőgyógyásznál, csinált rákszűrést, és azt mondta nagyon nem tetszik neki amit látott, hogy olyan elváltozásokat talált amiből 5-10 éven belül rák is kifejlődhet. Felírt egy gyógyszert: Myscosyst. De most nem tudom mi lesz, nem sokat magyarázott. Elég mogorva volt és én meg totál leblokkoltam, és most nem tudom mi lesz. Volt már valakinek hasonló gondja? És miután eljárt rendszeres szűrésekre, kezelésre végül nem lett semmi baja?
2015. júl. 3. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
hát a gyógyszer miatt ne aggódj az gombásodásra való! A rák meg sajnos olyan hogy egyik napról a másikra kifejlődhet és hónapokon belül elvihet. Én inkább keresnék egy másik nőgyógyászt egyrészt mert felír egy gyógyszert amiről nem mondja meg mire kaptad másrészt mert úgy riogat hogy nem magyarázza meg miért van okod félni harmadrészt meg azért meg mogorva vagy inkább írjak csak simán bunkót! Egyébként még ha igaza is lenne a tudomány addig fejlődhet annyit hogy meggyógyítsanak ha tényleg beteg lennél.
2015. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ameddig nincs meg a rákszűrés eredménye, addig kár ezen izgulni. Nem mondta pontosan miket lát? Annyira nem lehet rossz a helyzet, mert különben elküldött volna egyéb vizsgálatokra. A gyógyszer amit felírt, semmi extra, fertőzésekre, gombára írják. Ha annyira durva elváltozások lennének, akkor nem ijesztgetne a nagy semmire, hanem azt mondaná, hogy jövő héten kiveszi a méhedet, vagy hasonló. Szerintem ha megvan a rákszűrés eredménye, ami max. 1 hét, akkor fogd magad, és keress egy másik orvost.
2015. júl. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem vagyok szakértő, de a méh eltávolításával nem megelőzhető a kockázat? Bár ha még szeretnél gyereket, akkor az más.
2015. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!