Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyakrák korai felismeréssel...

Méhnyakrák korai felismeréssel mekkora eséllyel gyógyítható?

Figyelt kérdés
Minden èvben járok rendszeresen szűrèsre. Tavaly mèg nem volt semmi gond, de ma voltam rákszűrèsen ès a doki azt mondta lát olyan elváltozásokat amiből kifejlődhet a rák. Az eredmèny mèg nem jött meg, de nagyon fèlek. Ugye ez most nem jeleti azt h meg fogok halni??
2015. júl. 3. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jelenti azt! Ha tényleg rák és idôben felfedezték,akkor kikezelhetô teljesen.. Reméljük a legjobbakat! Hány éves vagy? 19/N
2015. júl. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem jelenti nemcsakhogy azt hogy meg fogsz halni, de még azt sem hogy rákod lenne. Arról meg jó tudnod, hogy kb 5 év alatt fejlődik ki a méhnyak rák. Lehet hogy valami kezdődő elváltozásról lehet szó, amit rutin kis műtéttel meg lehet oldani, de lehet hogy még az sem kell. Ne idegeskedj, nem lesz komoly baj. Mennyi idős vwgy?
2015. júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb 1000%. Időben vagy. Ez nem rák, csak valami elváltozás. Gondolom, a doki mondta is, mit kell tenni ellene..
2015. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
21 eves vagyok, egy ève szedek fogamzásgátlót, de 17 èves korom óta mióta nemi èletet èlek minden èvben voltam. Volt h többször is ès kb. Csak kis hülyesègek miatt, de jobb megelőzni a bajt. Tudom a doki azt mondta h az elváltozásbol esetlegesen kifejlődhet rák èn mègis már ott tartok h öt èvem van hátra. Nagyon hipohonder vagyok bármire rá tudok parázni. :S
2015. júl. 3. 18:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Múltkor nekem is ez volt, ott rémisztgetett, hogy bármi lehet, erre megjött a full negatív lelet... én meg 2 hétig rágtam a körmömet.
2015. júl. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!