Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egy nő fogamzásgátlót...

Ha egy nő fogamzásgátlót szed, nem olyan erős a menzesze és nem is görcsöl annyira?

Figyelt kérdés
37 éves vagyok. Van egy 3 éves kisfiam. Az utobbi mensik alkalmával rettenetesen feszült vagyok és egy héttel előtte már nagyon szenvedek. Nem szedek fogamzásgátlót. Nem lenne jobb ha szedném?

2015. júl. 5. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanolyan erős volt a menzeszem vele, mint nélküle. Viszont tényleg nem gorcsoltem annyira. Cserébe elment az étvágyam, 0-ra csökkent a libidóm és még az egeszsegem is kockaztattam, bele se gondoltam, mennyi a családban a sziv es érrendszeri probléma.
2015. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! El akarok menni dokihoz. Mert nekem az is a bajom ,hogy már egy héttel előtte ölni tudnék,annyira ideges vagyok. Alig ismerek magamraugy tombolok néha. Csak tudnak segiteni,hogy ne legyek igy.
2015. júl. 5. 21:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Bár nekem sosem volt görcsöm, a tabiszedés óta nagyon kevés vér jön...A görcsről nem tudok nyilatkozni, van ismerősöm, akinek enyhítette, van akinek semmi változás. Egy próbát megérhet, a vérmennyiséget, erősséget csökkenti, az biztos.
2015. júl. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!