Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent az erős szagtalan...

Makka 002 kérdése:

Mit jelent az erős szagtalan barna folyás tiniknél?

Figyelt kérdés

#hónapra pontosan #jön... #közben fehérfolyásom #van. Szóval #elmúlik a barna és tovább folytatódik fehér folyással.
2015. júl. 6. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
esetleg menses kellett volna hogy megjöjjön csak most nagyon kevés, vagy ha nem menstruálsz akkor ez már annak a jele, ha egyik sem az is lehet hogy valamilyen fertőzés
2015. júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na igen még nincs meg. 13 vagyok. De anya védőnő elvileg nem lehet fertőzés. Annak szaga van. Jól utána néztem. Esetleg veled/veletek is volt ilyen?
2015. júl. 6. 14:54
 3/3 anonim válasza:
Nekem mielőtt megjött bizonyos időközönként volt barna folyásom. Utána egyszer folyás után megjött rendesen.Tehát lehet neked is hamarosan megjön,de nem tudom ez csak nálam voLt így 15L
2015. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!