Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Leégtem a napon mit tegyek?

Leégtem a napon mit tegyek?

Figyelt kérdés
7 hónapos terhes vagyok és leégett a hasam,lesz valami baja a babának?

2015. júl. 6. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Most le fog esni a százalékom, de nem bírom megállni: neked aztán jó sok eszed van, vazze! :-D
2015. júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felmelegedett a magzatvized, már csak reménykedhetsz..
2015. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem tud felmelegedni....

ugyanolyan hömérsékletű mint a testhőmérsékleted.

semmi baja nem lesz, Panthenol habot vegyél azzal kend sűrűn

2015. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Önmagában a leégéstől nem. Az, hogy valószínűleg elég sokat voltál a tűző napon, alhasi vérbőséget és következményes vetélést okozhat. Tusolj le kellemesen langyos vízzel, áztasd magad egy negyedórát, a bőrödet kend be utána valami napozás utáni cuccal.

Strandra lehet menni terhesen (attól, hogy valaki babát vár, még élhet normális életet), arra érdemes figyelni, hogy közfürdőkben könnyű összeszedni hüvelyfertőzést, ha esetleg nyitott a méhszáj, nem szabad bemenni a vízbe (élő vízbe sem javasolt.) Az utolsó 2-3 hétben is jobb ettől tartózkodni. A másik, hogy inkább árnyékban légy, és gyakran tusolj le a strandon is, hogy lehűtsd magad, ez nem a napozás ideje.

2015. júl. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
10-15 percet voltam napon sétáltam a vízben a hasam kint volt
2015. júl. 17. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!