Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 évesen elmehetek szülő...

15 évesen elmehetek szülő nélkül nőgyógyászhoz ugy h csak a barátnőm kísér el?

Figyelt kérdés
nem terhességről van szó szűz vagyok
2015. júl. 6. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 17évesen voltam anyukámmal de olyan orvosnál aki csak felnőtteket kezelt azt mondta hogy nem láthatja el, mert erre van fiatalkorúakhoz nőgyógyász. De megvizsgált, csak nek tudom h téged vizsgálhat e felnőtteket kezelő orvos illetve lehet hogy ahoz szülő kell e
2015. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
gyereknőgyógyászhoz elmehetek szülő nélkül?
2015. júl. 6. 21:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elmehetsz, hacsak nem terhesség megszakítást akarsz kérni.
2015. júl. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen elmehetsz
2015. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
TErmészetesen elmehetsz!!
2015. júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

persze,14 éves kortól lehet egyedül menni.


De ha nincs semmi bajod és mint írod még szűz is vagy,akkor teljesen felesleges.A sexuális élet megkezdésekor és ha valami baj van akkor érdemes elmenni


Nem is értem ha nincs semmi bajod és szűz vagy mért akarsz nőgyógyászhoz menni.Mindenki ha teheti el akarja kerülni,kellemetlen érzés hogy egy idegen előtt be kell terpeszteni.


Ha szűz vagy közöld az orvossal,mert óvatosabb lesz veled.


De mért akarsz elmenni?

Ha nincs semmi bajod szükségtelen?


Más örül ha elkerülni a nuni mustrát,vagy első alkalommal női orvost keres,mert ott kevésbbé kellemetlen levetkőzni.

2015. júl. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!