Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok nekem ajánlani jó...

Tudnátok nekem ajánlani jó nőgyógyászt Győrben, vagy a környékén? (Jó szakemberre van szükségem)

Figyelt kérdés

Olyan orvost szeretnék, aki profi, nagyon jó szakember, és érti a dolgát. Nem baj, ha nem a világ legkedvesebb embere, csak segíteni tudjon.

Van egy olyan problémám, amivel egy orvos sem kezd semmit, és már elegem van. Több orvost is próbáltam már, de egyikkel sem voltam megelégedve...


23/L


2015. júl. 14. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak az orvosok, és vannak a nőgyógyászok.

Orvosok véleménye ez. (persze nem nőgyógyászoké.)

2015. júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem nőgyógyászati problémám van, tehát nőgyógyászra van szükségem. Mivel ők is orvosit végeztek, ezért szerintem ők is orvosok, de én talán tévedek...

Kérem, hogy aki tud ajánlani valakit, akivel jó tapasztalatai vannak, az ossza meg velem. Nemrég költöztem ide, és nem ismerek senkit, akitől tanácsot kérhetnék.

2015. júl. 14. 13:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló. Minden tiszteletem a háziorvosoké, szívsebészeké, bőrgyógyászoké, szemészeké ... de a miómámat a méhem megmentésével csakis nőgyógyász szakorvos tudta kivenni az operáció során. Szóval számomra a legjobb nőgyógyász ORVOS Dr.Mika Péter Úr Győrben.
2015. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dr.Csenge Titanilla(tinikkel is foglalkozik és felnőttekkel is,Petzben dolgozik),Dr.Deli Balogh Mária(egyetem környêkén,magán rendelêse van)
2015. júl. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szorítók neked és remélem minden jól sikerül majd és jó kezekbe kerülsz\kerültél!
2015. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2015. júl. 20. 09:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2015. júl. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lendvai Viktor. Végtelenül kedves, a kórházban ismertem meg.
2015. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!