Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rettenetesen megritkult a...

Rettenetesen megritkult a hajam a sok festéstől. Milyen természetes módon tudnám regenerálni a hajhagymáimat?

Figyelt kérdés
Már kb 1 éve festem a hajam. Azóta már volt 12 színű, ebből 9 ammóniát tartalmazó festékkel. Soha nem volt dús hajam, mindig is elég ritka volt. Szó szerint kopaszodom. Hallottam már a gerovitalról és különböző vichy termékekről, de félek újabb kémiai vegyszert tartalmazó termékekhez nyúlni (nem hinném, hogy a gerovital 100%-osan természetes anyagokból készülne, mint ahogy nekem mondták). Házi praktikák, vitaminkúrák, pakolások érdekelnének..Kérlek segítsetek..Előre is kőszönöm a válaszokat. Kellemes napot!

2015. júl. 14. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Van direkt hajra való komplex vitaminkészítmény. Patikában kérdezd. És fesd ritkábban, havonta festeni elég durva.
2015. júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Abban nem tudnál segíteni, hogy mi a neve a gyógyszernek?..

2015. júl. 15. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a festéstől nem ritkul meg annyira a haj. Természetesen nem jó a fejbőrnek, de ha nem tapasztaltál semmi extrém reakciót (égés, viszketés, kiütések), akkor szerintem nem csak itt kellene keresni a probléma okát. Egy orvosi vizsgálat nem árhat.
2015. júl. 16. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. hajra való vitaminkészítményeket még megpróbálhatsz: Forcapil, Biovanne, HairClinic, Revalid.
2015. júl. 16. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!