Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez valami fertozes?

Szerintetek ez valami fertozes?

Figyelt kérdés

Minden nap feheres sargas folyasom van. A szaga kucsit kellemetlen, nem nagyon tudom mihez hasonlitani...

MINDIG olyan lesz a bugyim, szerintem feherfolyas, de lehet, hogy fertozes?



2015. júl. 14. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
valamilyen gombás fertőzés, menj nőgyógyászhoz, ír fel gyógyszert. sajna nehezen múlik, gyakran visszajön.
2015. júl. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha sárgás akkor nem fehér, szerintem fertőzés.
2015. júl. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy fertőzés,ha frissen fehér vagy szintelen (wc papírral töröld le a friss folyást nézd meg a színêt)akkor fehér folyásod van,ami normális,természetes,minden nőnek van.És pici szaga van.Ha ez száradni kezd és akkor sárgás lesz a színe akkor semmi baj nincs.


Canesten krémmel és kúppal lehet kezelni,ha frissen is sárga lenne,vagy nőgyógyászhoz, ha még nagyon fiatal vagy akkor gyermekgyógyászhoz vagy tini ambulanciára menj el.Hüvelyedből akkor mintát vesznek,ha nagyon szégyenlős vagy hosszú felsőt,tunikát vegyél fel és női orvost keres.

2015. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válasszokat, NEM volt semmi bajom hála az égnek. :) Teljesen egészséges vagyok!
2015. júl. 20. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!