Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedhetem a Lyndinette 20...

Szedhetem a Lyndinette 20 tabletta helyett a "sima" Lyndinette tablettát? Mi a különbség a kettő között?

Figyelt kérdés
Kb.3éve szedem a Lyndinette20 fogamzásgátlót de most recept hiányában gyógyszerész ismerőstől sikerült kikérnem 3havi adagomat,de sajnos (gondolom véletlenül)"sima"Lyndinettet kaptam.
2010. márc. 4. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak 20as és 30as van.
2010. márc. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak 20as és 30as van?Csak mert a mostani dobozon nincs a Lyndinette név mellet a "20" és más fehér dobozban van a sárga helyett?Akkor szedhetem?
2010. márc. 4. 22:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudtam, hogy csak 20-as és 30as van, és ha egyikről a másikra térsz át, akkor az gyógyszerváltásnak minősül, és annak alapján kell gondoskodni a kiegészitő védekezésről. Jobb lenne mielőtt áttérnél rá elolvasni egy gyógyszerváltásról szóló anyagot, és ha elkezded szedni, akkor ezután már ezt írasd föl a nődokiddal, mert ha sokat váltogatod a gyógyszereket azt megsínyli a szervezet.

Biztosan van különbség a két tabletta között, így érdemes ezen elgondolkozni.

2010. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


ez?

2010. márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem ez a tabletta van nekem nincs a név mellett semmi.Se "20" se "30" csak simán Lyndinette
2010. márc. 5. 20:18
 6/6 anonim válasza:
Azt írták néhány helyen, hogy a lyndinette 20 már csak simán lyndinette. Nekem is ezt adták ki a gyógyszertárban és egyre többen panaszkodnak erre, hogy semmit nem szóltak csak másikat adtak ki. Akármelyik netes gyógyszertárban megnézed nincs is olyan simán hogy lyndinette csak 20 vagy 30, szerintem ez csak azt igazolja, hogy megváltoztatták a nevét és dobozát.
2010. máj. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!