Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy vastagabb a...

Lehet, hogy vastagabb a szűrhártyám, mint kéne? Nagyon fájdalmas felnyúlni a hüvelyembe.

Figyelt kérdés
Gondolom kiderült, hogy szűz vagyok még... a gondom az, hogy rettenetesen fájdalmas felnyúlnom a hüvelyembe, normál esetben egy ujjam sem fér be nagyon (max ovulációkor), mert ha körbetapogatom, egy jó vastag bőrdarab van ott, ami a szűzhártyám, gondolom és fájdalmat generál, és ha kicsit erősebben nyúlok be, akkor még percekkel utána is sajog. Arról nem találtam semmit, hogy átlagosan milyen vastagságú, de egy kicsit aggódom. Hogy fog ez majd majd átszakadni, ha eljön az ideje? Mert nekem, amit érzek, az egyáltalán nem hártyának tűnik, ha egy rendes vastag bőrdarabnak. Érdemes még az első együttlét előtt dokival is megnézetni?

2015. júl. 15. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is fájt először és nem ment be sem 1 ujjam, de még egy mini tampon sem. Végül egy nap addig nyúkáltam és olyan erősen, gyorsan, hogy kiszakadt a hártya. Legalábbis gondolom, mert kicsit véreztem és azóta nincsenek fájdalmaim, nem vagyok szűk.
2015. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is próbálkoztam, de semmi változás... és 20on éves vagyok, nem tizenéves kislány. Tampont nem is használom, mert kevés a vérzésem.
2015. júl. 15. 17:01
 3/8 szamo77db ***** válasza:
Hallottam olyat, hogy van akinek sebész metszi át, mert természetes úton semmiképp nem sikerül annyira fájdalmas. Gondolom, teljes érzéstelenítésben történik az ilyesmi. Ez nagyon ritka beavatkozás, ne ijedjen meg egy lány sem!
2015. júl. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ritka esetben a szűzhártya olyan vastag és erős, hogy pici sebészi beavatkozás szükséges az átszakításához. Ugyanakkor a vaginizmusnak nevezett jelenség hasonló nehézséget, sőt fájdalmas behatolást eredményez.
2015. júl. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sehogy nem akarnám a saját szüzességemet elvenni, nem késtél le semmiről. Hagyd meg az örömöt az első szerelmednek, ha kellőképpen kívánni fogod őt, nem lesz elviselhetetlen fájdalmad. Csak gratulálni, tudok, hogy ennyi idősen még nem vesztetted el. Ne foszd meg magad az élménytől, sok sikert majd hozzá :)
2015. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon fajt, de ha türelmes lesz a baratod, akkor nem gond. de ne tagadd le!!!
2015. júl. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem is kell felnyúlnod a hüvelyedbe ha nincsen problémád. Sok nőnek ilyen a szűzhártyája, mint neked.
2015. júl. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kell felnyulkalnod.nem kell dokival megnézetned.nem kell atmetszetni sebeszi uton.

Ha majd szexelsz atszakad majd nyugi.

2015. júl. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!