Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szedésétől...

Fogamzásgátló szedésétől elmúlhat a petefészekciszta?

Figyelt kérdés

a történetem a következő: Mindenkitől elnézést kérek ha hosszú lesz!

2013 szeptemberében várandós lettem hihetetlenül boldogok voltunk de kiderült van egy 10 cmes petefészekcisztám és meg kell műteni 12 hetesen! Nagyon aggódtunk, hogy meg marad e a kisbabánk! 2013 decemberében megműtöttek nem volt semmi probléma Hála Istennek!!!!

Július 3.án megszületett az egészséges kislányunk <3

Most lett egy éves, voltam nőgyógyásznál minden rendben volt ciszta mentes voltam, rákszűrés is volt meg voltam nyugodtva. nekem nagyon sokat fájdogál a hasam így hasi ultrahangot kértem az orvosomtól kiderült van egy 75 mmes cisztám újra :( műtettni nem szeretném magam inkább valami mas módot szeretnék rá találni. Gyógyszert nem szedek másképp védekezünk, gyógyszer szedésével lehetséges hogy ekkora ciszta elmúlik? Valakinek ez sikerült??


2015. júl. 15. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Még soha nem hallottam olyanról, hogy a fogamzásgátló tabletta jó lenne ciszta ellen. Honnan szedted?
2015. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Barátnőm is mondta és neten is sok helyen olvasom!
2015. júl. 15. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
inkább muttesd meg, vagy erdeklodj alternatív lehetőségrol az orvostol, de ilyen baratnom ezt mondta dologban nem bíznék.
2015. júl. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Műttessem újra és újra akárhányszor újra ott van? Olyanok véleményét, válaszát várom akiknek pl: tea, gyógymasszázs ... segített.
2015. júl. 15. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!