Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent a krémes fehér folyás?

Mit jelent a krémes fehér folyás?

Figyelt kérdés

A ciklusaim sosem pontosak, az elmúlt hónapokban viszont nagyjából kezdett beállni 26-35 nap között meg is jött.

A menstruációm az elmúlt három hónapban minden hó 10-11.én megis jött. Most elmaradt, és kb 1 héttel ezelőtt volt egy barna folt a bugyimon, azóta kb krémes fehér folyásom van. Fertőzésre nem gondolok, mert nem bűzös, nem viszket semmi. Párommal múlthét csütörtökön voltunk együtt utoljára. Mit jelent a fehér folyás és az előtte lévő enyhe barna folt a bugyimon? Tesztelni fogok, addig szeretnék pár választ!


2015. júl. 19. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Vedekeztetek? Terhesség az első gyanúm. 30 hetes vagyok, nálam az eleje óta folyamatos ez a folyás. És már késik is egy ideje, tesztelj majd.
2015. júl. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a választ, azóta már teszteltem és negatív. A fehér folyás még mindig megvan és erős, de vagy peteérésre gondolok, h pl kitoltódott v esetleg vmi fertőzés, bár egyáltalán nem viszketek. Köszi a választ!

2015. júl. 21. 05:08
 3/3 anonim válasza:
lett baba?
2015. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!