Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba ellen melyik a...

Hüvelygomba ellen melyik a legjobb krém, amihez nem kell nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Szerintem hüvelygombám, van, mert állandóan viszket, ég, piros, és krém szerű fehér foltok vannak a csiklómnál. A Canesten jó a hüvelygombára, felirható e nőgyógyász nélkül, és mennyibe kerül?

Köszönöm a jó válaszokat.

L/13


2010. márc. 5. 17:23
 1/10 anonim válasza:
Persze hogy meg tudod venni!Recept nélkül kapható!De kaneszten kombot kérj!Ez olyan 2-3ezer forint között van!És nagyon jó!
2010. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Bocsi helyesbítek!:)

Canesten Kombi

2010. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nekem nem ért semmit, szóval kedden nekem irány a doki! :S
2010. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ORVOS! Miért nem vagytok képesek megérteni, hogyha először van TALÁN gombád, akkor az nem biztos hogy az és még ha az is, nem biztos hogy a Canesten használ. Nőgyógyász megvizsgál, ír fel olyan kúpot ami tényleg használ és kb. negyedébe kerül mint a Canesten, aminek az ára nagyrésze a reklámok miatt van, azt fizetitek meg. Ha nem múlik el, kidobdtál rá egy csomó pénzt és mehetsz ugyanúgy orvoshoz. Az elhanyagolt gomba meg meddőséget is okozhat súlyos esetben. Menj el orvoshoz, nem halsz bele!
2010. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13 éves!!! anyukája nélkül nem mehet dokihoz. nekem bevált a Canesten,de ha régóta fennáll a dolog,lehet,hogy nem lesz hatásos,és mégis gyermeknőgyász lesz a program.
2010. márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
gyermek nőgyógyász nincs. csak nőgyógyász. azt házi orvosnak hívják. és nem tehetek róla, hogy 13 évesen van.
2010. márc. 5. 17:55
 7/10 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászt ritkán hívják házirovosnak. Tudom, hogy nem mehet egyedül, de gondolom van anyuka, nagyobb tesó, apuka, bárki, akivel elmehet. De tőlem kenhetsz magadra minden agyonreklámozott vackot, csak ha nem használ, akkor utólag ne itt sírj. Jót akarok neked hogy menj el orvoshoz, pláne, hogy nem is biztos hogy gomba, mert azért ezt 13 évesen egy kislány ritkán szokta profin megállapítani.
2010. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyu mindenképpen kérd meg anyudat hogy kisérjen el nődokihoz. A canesten külsőleg oké kenegetésre, de ír fel neked hüvelykúpot és pár nap alatt elmúlasztja. Addig figyelj arra, hogy inkább pamut bugyit hordj, vagy esetleg rakj be pamutos aloaverás betétet. Sok minden kiválthatja ezt. Nekem pl azért mert régen sok antibiotikumot szedtem.
2010. márc. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj el a gyerekorvosodhoz, mond el neki a problémát, ő is fel tud írni rá gyógyszert.
2010. márc. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
elvisz simán anya...
2010. márc. 6. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!