Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első strandolás tamponnal?...

Első strandolás tamponnal? Lent a többi.15/l

Figyelt kérdés
Eddig mindig kihagytam, ha megvolt, de most nem szerettem volna, ezért tettem fel tampont, amit amúgy nagyon ritkán használok. Anya szerint nem egészséges vízbe menni vele a fertőzések miatt. Ma reggel múlt el teljesen és kaptam Anyától egy kúpot, hogy este lefekvéskor rakjam fel, megelőzés végett. Valóban fontos lehet? Nem szívesen tenném fel, javaslatok?

2015. júl. 21. 11:28
 1/5 anonim válasza:
Anya jót akar! A fertőzéstől fog védeni a kúp, ha már strandoltál! Én a helyedben felraknám, reggelre nyoma sem lesz,
2015. júl. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt más is a standvízben? mert elég, ha egynek van hüvelygombája, a víz kitűnő tenyészet. Bírjátok már ki fürdés nélkül azt a pár napot! Igaza van anyukádnak.
2015. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze, sokan voltak. Amúgy mindig kihagytam, tampont is talán háromszor használtam életemben. De most kénytelen voltam, ígyhát 4 napig minden nap tamponoztam. Talán ezért mondta Anya a kúpot.
2015. júl. 21. 11:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, valamilyen tejsavas, probiotikumos, hüvelyflóra regeneráló kúpot adott anyukád.

Az egyébként is hasznos menstruáció után. Nem csak akkor, ha (tamponnal vagy anélkül) strandolt az illető.


A jótékony bacik bejuttatásával segít, hogy az esetlegesen a strandtól vagy menstruációtól felborult hüvelyi közeget helyrerakja, megelőzi az éppen kialakulni készülő fertőzéseket.

2015. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igaza van anyukádnak
2015. júl. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!