Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnál is van ilyen? Normális ez?

Másnál is van ilyen? Normális ez?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy menstruáció előtt már egy héttel fájni kezd a hasam. Nem túlzottan, de azért zavaró. Emellett pedig olyan érzésem van alhas tájon, mintha mondjuk valami meleget ittam volna. Emellett pedig feszül a mellem. Legalább 5, de az is lehet hogy 6 éve menstruálok. Ez egy éve kezdődött kb. Normális hogy már előtte is fáj? Meg aztán még akkor is amikor megjön? A hétvégén kellene most megjönnie. Megint fáj a hasam mint máskor, és a mellem is feszül, de semmi jel ezeken kívül hogy most meg akarna jönni. Lehet hogy sikerült még fel is fáznom. Emiatt csúszhat pár napot?

Kicsit hosszú lett, bocsi. Előre is köszönöm a válaszokat.

17/L


2010. márc. 6. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ma is és holnap is megjöhet még, nem múlt el még a hétvége!
2010. márc. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az normális hogy már előtte fáj a hasam?
2010. márc. 6. 09:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott előtte fájni sőt a mellem is mindig feszül. Nekem tegnap kellett volna megjönnie, és már napok óta feszül a mellem. Mondjuk az én mensim elég rendszertelen.
2010. márc. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
te figyi, szinte mindenkinek fáj előtte a hasa meg húzódik a melle. én tablettát szedek és mégis. a hormontermelődés miatt vannak ezek a fájások.
2010. márc. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én több éve menstruálok már, és elég rendszertelenül. Volt egy egy időszak mikor pár hónapra beállt, de aztán megint borult minden.

Most olvastam a neten, egy bizonyos Aviva módszerről. Ezt valaki nem tudná elküldeni email-ben nekem? Mert a neten letölthetőt nem találtam.

2010. márc. 7. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!