Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok jó nőgyógyászt...

Tudnátok jó nőgyógyászt ajánlani Miskolcon, akinek van magánrendelése?

Figyelt kérdés
Nem ismerem a miskolci nőgyógyászokat, de egy alapos, nagy szaktudású orvosra lenne szükségem, mert egy olyan problémám van, amit eddig még senki nem tudott kezelni. Van néhány orvos (pl. Lőkös, Sikó, Hardonyi) akikről vegyesen hallottam jót is, rosszat is, én magam személyesen egyet sem ismerek. Mivel elég komoly és összetett dologgal fordulnék orvoshoz, olyanra van szükségem, aki türelmes, végighallgat, és alapos. A felületes, fútószalagon vizsgáló orvosokból már nagyon elegem van.

2015. júl. 25. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nézd meg az interneten, írd be a googleba h Miskolci nőgyogyász. Biztosan fog kiadni párat, és hogyha nem igazán tudsz tájékozódni akkor nézd meg a googletérképen. :)
2015. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nézegettem már én, csak nem tudom, melyikük milyen, ezért olyasvalakire lenne szükségem, aki miskolci, vagy aki ismeri őket, hogy melyikükhöz érdemes bejelentkezni.
2015. aug. 3. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!