Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukám mondta, hogy vegyünk...

Anyukám mondta, hogy vegyünk melltartót, de én nem akarok cicifixet hordani. Arra viszont rá szeretném venni, hogy vegyünk tampont és betétet. (még nem jött meg) Mit mondhatnék, hogy meggyőzzem ezekről a dolgokról? 14/L

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 14:34
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ui.: Még 70A-s sincs a mellem, nem menstruálok.
2010. márc. 6. 14:35
 2/16 anonim ***** válasza:
2%
"mutter bakker, aggyá pészt mennyünk e vegyünk tampontot meg betétetet! És nem akarok már csöcsfixet hordani mert a valagam tele van vele fogod? mennyünk efele venni melltartót a kiscsöcsömre! Na!"
2010. márc. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Légyszi bunkók ne írjanak! Komoly a kérdésem. Az értelmetlen válszokat a humor kategóriába írjátok!
2010. márc. 6. 14:41
 4/16 anonim ***** válasza:
23%
Nem akarsz melltartót mert nincs melled.Betét és tampont viszont akarsz pedig mensid sincs.Óvszert nem akarsz véletlenül?tudom nincs fiúd de akkor is hátha
2010. márc. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várok!!! Egyébként van barátom.
2010. márc. 6. 14:48
 6/16 anonim ***** válasza:
13%
Terhes vagy
2010. márc. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

Ha még nem menstruálsz, akkor a tampont és a betétet nem tudod használni, anyukádnak viszont biztos van mindig otthon, ha meglesz az első, nem lesz belőle gond, tegyél el egyet a táskádba vészehelyzetre, hogy ne érjen váratlanul, esetleg beszélgess erről anyukáddal, neki hogy volt az első mensese, képzeld, az én anyukám ilyenekről nem tudott az anyjával beszélni, mert náluk ez tabu volt, és az első nagyon váratlanul érte pont iskolában, úgy kellett hazarohannia (végig a falun). Esetleg ha érzed, hogy már várható, akkor próbálj erről is beszélgetni anyukáddal, és akkor könnyebben tud segíteni, mit használj és mikor.

Esetleg elmehetsz vele melltartót is venni, és ha ott vagytok, felpróbálsz 1-2-t, és megmutatod neki, ha ő is látja, hogy méretre nem jók, akkor nem fogja megvenni, mert ki tudja, később mi lesz neked a jó méret, esetleg sportmelltartót, topot attól még vehettek, nekem olyan volt először, mikor még melltartóra nem volt szükségem.

2010. márc. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

hát mondjad neki hogy nem akarsz melltartót hordani mer minek? győzd meg hogy úgy se tudnál vele mit kezdeni...

a tamponnal meg betéttel kapcsoladban add elő hogy milyen ciki lesz ha megjön a suliban és nincs nálad semmi meg hogy szeretnéd kipróbálni hogy ne legyen kellemetlen ha már tényleg meglesz.

2010. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%

Normális válaszokat követelek!!!

A hülye kérdéseimre.Bunkók kiméljenek!!!

Anyuci elkényeztetett pici lánya vagyok!!!

2010. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Topot vegyél!
2010. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!