Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj a mellemmel?

Mi lehet a baj a mellemmel?

Figyelt kérdés
1 hete kezdtem érezni zsibbadást a hónom alatt nagy területen. Mára már a bal mellem bal fele olyan mintha beszúrtak volna egy zsibbasztót, és alig érzek vele, viszont a mellbimbóm nagyon fáj, alig lehet érni hozzá. És teljesen nyugalmi állapotban is érzek kevés fájdalmat a mellemben. 16/L

2015. júl. 26. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
ultraortodox a megoldás, de mi lenne, ha orvoshoz mennél?
2015. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ultraortodox??

Anyu azt mondja, hogy azért van mert túlságosan megerőltettem edzés közben. de ez nem igaz szerintem.

2015. júl. 26. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:
anyád orvos?
2015. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem olyan stílusú kérdést tettem fel, amire ilyen értelmes és jómodorú 'választ' kaphatnék. De azért kössz. Nem orvos.
2015. júl. 26. 16:48
 5/5 CODE3 ***** válasza:

A zsibbadás eredete ÁLTALÁBAN idegi eredetű, pl nyomódik valami miatt egy idegszál vagy idegvégződés. Ezt okozhatja zsírmirigy, vagy egyéb kis területen bekövetkezett gyulladás, akár izomláz is vagy izomhúzódás. Legalábbis az általad leírt terület tekintetében ez a legvalószínűbb eshetőség, de ezt természetesen csak vizsgálatok után lehet bizonyosan meghatározni, pl UH, vagy egyéb idegpálya vizsgálat. Ezek fájdalmatlan eljárások, amennyiben a tünetek nem szűnnek, esetleg fokozódnak mindenképp keresd fel a háziorvosodat a továbbiak miatt!

Jó egészséget!

2015. júl. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!