Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg?

Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 13 napja késik a menzeszem. Teszteltem kétszer, de mindkét alkalommal negatív lett (még halvány második csík sem volt). Egy pontban hasamban érzek néha nyilalást v folyamatos tompa fájdalmat. Szerintetek mi lehet? Volt már valakinek hasonló? Van időpontom dokihoz, de amíg telik az idő hátha tud valaki vmi okosat mondani amitől talán kevésbé (vagy jobban) parázok majd. Így is várni kell, hogy sürgősségi időpontot kaptam :(

2015. júl. 27. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikor teszteltél utoljára?

Mert ha akkor, amikor még csak kimaradt és nem mostanában, akkor az is lehet, hogy még nem mutatta a teszt. De ha mondjuk ma vagy tegnap teszteltél, akkor azért ennyi késésnél már mutatnia kéne a tesztnek.

És mitől késhet? Bármitől. És van, hogy semmilyen különösebb oka nincs. Nők vagyunk csak nem gépek, olyan is előfordulhat, hogy egy teljes hónap kimarad úgy, hogy semmilyen oka nincs.

De lehet hormonális oka is, lehet gyulladás, erős stresszhatás miatt is.

Én azért ezen nem paráztam volna és nem rohantam volna egyből orvoshoz, megvártam volna vele a következő hónapot, mert még az is lehet, hogy akár holnap, holnapután mégis megjön, vagy megjönne magától a következő hónapban.

De persze az sem baj, ha elmész orvoshoz, mert biztosat nyilván csak ő fog mondani.

2015. júl. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Hetedik és kilencedik napon teszteltem. Mindig rendre meg szokott jonni nem jellemző, hogy csúszik, főleg nem hogy kimarad. Nem terveztem dokihoz rohanni, de hetvegen fájt már egy pontban a hasam és azért gondoltam lehet nem egy szimpla kimarad és jól van. Ráadásul nyaralás előtt állok, így jobb a békesség ne akkor legyen gond.

2015. júl. 27. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azért a helyedben a biztonság kedvéért csinálnék még egy tesztet reggeli első vizeletből, ha az is negatív, akkor nem valószínű, hogy terhes vagy.

És persze, menj orvoshoz, csak írtam, hogy az is lehet, hogy semmi probléma nincs és a következő hónapban meg rendesen megjönne.

2015. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy legyen :) vagy pozitív teszt :)
2015. júl. 27. 19:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!