Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyás, úgy, hogy évek...

Barna folyás, úgy, hogy évek óta menstruálok? (lent)

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban észre vettem, hogy barna folyásom van, előtte krémesebb fehér színű volt, de nem volt szagos. Egy kis viszketés is volt (nem erős) ami elmúlt, tehát a gomba kizárva, volt már, észre venném. Rendszeresen járok nőgyógyászhoz, minden rendben volt legutóbb is. Évekkel ezelőtt volt egy kis műtétem, (méhszájseb) onnan maradt egy ilyen belső, hüvely tisztító kütyü, amivel ki lehet mosni a hüvelyt, ezzel kimostam és alvadt vér is jött ki belőle. A menstruációm attól függetlenül, h olykor késik, évek óta megvan. Nem szedek fogamzásgátlót, leszbikus kapcsolatban élek. Nem értem, h mi lehet a gond.. Elég kellemetlen.. Remélem tud valaki segíteni.


21/L



#leszbikus #barna folyás #alvadt vér #menstruáció előtti állapot
2015. júl. 28. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet progeszteron hiány is a barnázás,nem feltétlenül fertőzés,ha nincsenek kellemetlen tüneteid akkor valószínű h progeszteron hiány.
2015. júl. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikor volt barna folyás? Lehet ovuláció.
2015. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát, úgy szombaton kezdődött, ma meg megjött. Bár gyanús, mert nem görcsölök, és szoktam. Remélem nincs semmi komoly..
2015. júl. 28. 13:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Az teljesen oké, nekem pár éve így kezdődik a menstrucióm.
2015. júl. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Többször kéne kefélni:)
2015. aug. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!