Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruáció előtti napokban...

A menstruáció előtti napokban étvágytalanság tünetei is felbukkanhatnak?

Figyelt kérdés
HIÁBA ESZEK MÉG IS ÚGY ÉRZEM HOGY NEM ETTEM SEMMIT PEDIG ETTEM ÉS EZ OLYAN IDEGESÍTŐŐŐŐ!!!!!!!!
2010. márc. 6. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Persze előfordulhat, de ez nem étvágytalanság :) Ha étvágytalan lennél, akkor nem éreznéd úgy evés után, hogy nem ettél semmit, hanem egyszerűen nem ennél semmit, mert nem vagy éhes, tehát nincs étvágyad :)
2010. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tehát farkas étvágyra gondolsz,amikor csak ennél és ennél?

Persze,hogy előfordulhat.Én is ilyen voltam egy időben,aztán hirtelen hányingerem lett.De komolyan!

Változhatott a szervezetem,vagy nem tudom.Már inkább ez a jellemzőbb,hogy görcsölgetek előtte és hányingerem van,sőt a csokit is néha megkívánom...Kijön egy-két pattanás is:(

2010. márc. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Megállás nélkül eszek ilyenkor. Csoki elvonási tüneteim is vannak, ha nem kapok eleget.:D
2010. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Menzesznél azt olvastam az a gyakoribb, hogy rengeteget esznek! Én is ide tartozom. PMS közben meg mozdulni sem bírok, szóval persze étvágyam sincs.. Amúgy ha nem vagy éhes akkor ne egyél. Mit csinálhatnál? Jójó, tudom azért kell néha enni egy nap.. Próbáld meg azt hogy este eszel. Általában este vagyunk éhesebbek...
2010. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!