Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy győztem meg anyukámat...

Hogy győztem meg anyukámat hogy a tampon jobb lenne mint a betét?

Figyelt kérdés

Én nem szeretem a betétet mert nem olyan higénikus szerintem. És kényelmetlen is. Meg most leszek felsős és új tesi tanárt kapunk. A régi adott eü felmentést amikor megvolt, de az újnál állítólag olyankor is tesizni kell. Anyu mondta hogy majd beszél vele de én nem szeretném, mert akkor rámszállna. Meg amúgy is ciki lenne. Viszont betéttel nagyon szar mozogni.

Anyukám meg ragaszkodik hozzá hogy betétet használjak. Főleg anyagi okokból. Nem is vesz mást nekem meg nincs pénzem. És dolgozni meg még nem mehetek.


2015. júl. 28. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
magyarázd el ezt így neki, hogy eleinte csak tesizéshez használnád. dm és rossman üzletekben van saját márkás tampon, ami ugyanolyan jó, de jóval olcsóbb, mint az ob.
2015. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hmm a tampon nekem pont, hogy olcsóbban jön ki, mint a betét.
2015. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos én felfázós vagyok. Elég sokat járok vécére :(
2015. júl. 28. 16:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy nincs komfortérzeted, egész nap kényelmetlenül érzed magad. Kérdezd meg tőle, hogy ő hogy élte át pl a tesiórákat, vagy hasonlók. Vannak egészen olcsó tamponok, ugyanolyan árban mint a betét. Esetleg beszélsz olyan felnőttel, akiben megbízol és segíthet .
2015. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A felfázásnak mi köze van ehhez? :o
2015. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az hogy sokat járok pisilni. Van hogy óránként. És úgy tényleg sok tampon menne el. :(
2015. júl. 29. 11:48
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
De nem kell minden pisilésnél kivenni a tampont. A menstruációs vér nem ugyanott jön ki mint a pisi, ergó elég, ha csak megfogod a madzagot, amíg pisilsz, hogy ne legyen olyan.
2015. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyszer barátnőm adott egyet kipróbálni és pár óra múlva nagyon megduzzadt pedig kb két csepp vér volt rajta. Azért gondolom hogy a pisit szívta fel.
2015. júl. 31. 13:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell kivenni pisiléskor, a zsinórt félrerakod a pisi útjából.
2015. júl. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem mindig latod feltetlenul mennyi ver van benne, nekem is van olyan hogy kiveszem es olyan mintha tok semmi nem lenne rajta, kozben meg tele van. Ezek hamr megduzzadnak, mivel a ver eloszor a tampon belsejebe megy, ilyenkor meg mar alapvol megduzzad. Legalabbis szerintem, tapasztalataim szerint. Lehetetlen hogy a pisitol duzzadt meg.
2015. aug. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!