Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha szex kozben gyengen verezte...

Ha szex kozben gyengen vereztem, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Nagyon gyenge verzesrol van szo, en eszre se vettem, csak a parom szolt kesobb, hogy veres lett a lepedo. Nem voltam szuz.
2015. júl. 29. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg menstruáció közelében vagy? Mert előfordulhat akkor, illetve ha valami felsértett belülről. Egyszeri esetnél még ne izgulj szerintem, de ha megismétlődik, mindenképpen menj el nőgyógyászhoz. Vagy ha régen voltál szűrésen, akkor is ajánlatos, legalább túl vagy rajta. ;)
2015. júl. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A menzeszem jo ideje kesik, majus 28.an jott meg utoljara, emiatt mar tervezek orvoshoz menni. Szuresen meg soha nem voltam, de amikor a tavaly nogyogyasznal jartam, emlitette, hogy ez nem tul jo jel, ezert ijedtem meg egy kicsit...
2015. júl. 29. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:
ne izgulj,
2015. júl. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! az egyik barátnőmnek is volt ilyen. Neki méhszájsebet állapítottak meg. Ettől vérzett aktus után. Nem kell tőle megijedni, azt hiszem leégették neki, de nem fájdalmas. Mindenképpen menj el orvoshoz, márcsak a késő menzeszed miatt is. Nem tudom korábban szedtél e fogamzásgátlót, mert lehet hogy az miatt nem jött még meg. eléggé be tud zavarni, ha valaki lerakja. Én is ettől szenvedek már november óta, de a leghosszabb ciklusom is 52 napos volt. A tiéd ezt már jóval meghaladta. Hány éves vagy amúgy? lehet hogy még fejlődésbe vagy, ezért késik.
2015. júl. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok mae novesben, 27 eves vagyok :-)
2015. júl. 30. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!