Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Így is elmenjek holnap nőgyógy...

Így is elmenjek holnap nőgyógyászhoz (többi lent, részletesen)?

Figyelt kérdés

1 éve szedem a Cerazette fog.gátlót(mivel szoptatok még,ezt lehet csak szedni.Több,mint 10 napja vérezgetek már,nem nagyon,de nem is pecsételő vérzés(elég a tisztasági betét).

Ma délelőtt felhívtam az sztk-s nőgyógyászt,azt mondta,ha kérek háziorvostól beutalót,akkor már holnap reggel mehetek hozzá,UH és esetleg még vérvétel.

Délután már szinte nem is volt vérezgetés(és lehet h hülyének néztek,de felnyúltam magamnak,tiszta kézzel!)és nem volt véres a hüvelyem.Most megint van egy kis vérezgetés...azt se tudom mit csináljak...volt már valaki ilyen helyzetben?Ha reggel is csak ilyen kicsike vérzés lesz,azzal ha megyek dokihoz,nem nevetnek ki?


2015. júl. 29. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az orvost ez egyáltalán nem zavarja, emiatt ne mondd le a vizsgálatot.
2015. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem nevetnek ki.
2015. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!