Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma volt egy abortusz műtétem....

Ma volt egy abortusz műtétem. Mióta az altatásból felkeltem nagyon fáj a fejem . Ettem ittam pihentem de nem múlik. Szerintetek normális ez az altatás és műtét után?

Figyelt kérdés
Számomra ez azért ilyesztő mert életem során talán 5ször volt fejfájásom.

2015. júl. 29. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy iJesztő, de szerintem normális az altatás mellékhatásaként a fejfájás.


De a legmegnyugtatóbb az lenne, ha az orvosodat kérdeznéd meg erről.

2015. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. igen tudom. a dokit kéne... de ez így este 11 kor itthonról bajos lenne.
2015. júl. 29. 22:50
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Abortusz utan nekem is fajna a fejem, de a lelkem jobban!
2015. júl. 30. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Elore is elnezet kerek, de a mai vilagban mar tenyleg semmi szemerem nincsen? Az abortusszal nem szokas kerkedni es senkire nem is tartozik. Sokan gyilkossagnak gondoljak az ilyen dolgokat (en is)!!!
2015. júl. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Elore is elnezet kerek, de a mai vilagban mar tenyleg semmi szemerem nincsen? Az abortusszal nem szokas kerkedni es senkire nem is tartozik. Sokan gyilkossagnak gondoljak az ilyen dolgokat (en is)!!!"


Hol volt itt a kérkedés? Feltett egy kérdést, ennek az oldalnak ez a lényege. Mellesleg honnan tudod, hogy nem volt szükséges a beavatkozás? Könnyű úgy ítélkezni, hogy nem ismered a körülményeket!

2015. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Na hagyjuk már az abortusz morális kérdéséét, ez nem ez a kategória, a lényeg hogy altatás után faj a feje, gondolom azért írta bele a műtét fajtáját hátha van jelentősége a fájdalom miértjében. nem azért hogy a torkának ugorjanak az abortusz ellenesek, mostmár úgyis mindegy, azt meg sehol sem írta hogy örül neki, lehet hogy két sírógyörcs között írta meg a kommentet, nem kell ítélkezni.

A kérdésre válaszolva, én sajna nem voltam műtve, de császár után pl anya a fájdalomcsillapítóktól 2 napig zombi volt és mindene fájt szóval szerintem normális de egy fejfájáscsillapító nem árthat.

2015. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es, szerintem erre a válaszodra itt semmi szükség nem volt. Senki nem kérkedett, hanem feltett egy kérdést.

Egyébként meg a véleményed nem érdekel senkit, tartsd meg magadnak.

2015. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

így utólagosan közlöm minden nagypofájú abortuszellenes idiótának , hogy ha netán terhesek lesznek egy lyukas szívű féltüdejű babával hordják ki és nézzék végig ahogy a gyermekük az első levegővételénél megfullad.

A többieknek köszi!

2015. júl. 30. 17:07
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

3-4-es, SEMMI közötök, miért volt a kérdező ab-on, és még inkább NINCS jogotok ítélkezni (pláne látatlanban)! Az ab-ellenes propgandadumát tartsátok meg magatoknak, senki nem kíváncsi rá!


Kérdező: az altatás miatt. Engem is altattak anno, és utána még másnap is fájt a fejem, meg majd' meghaltam olyan hányingerem volt.

Egyébként ne foglalkozz a majmokkal, gyászold el a babád, és gyógyulgass. :)

2015. júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!