Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8-as hüvely pH milyen betegség...

8-as hüvely pH milyen betegségre utalhat?

Figyelt kérdés

Bő a folyásom. Van,hogy fehér-átlátszó, de van előfordul,hogy zöldes.

Nincs semmilyen szaga, nem viszket.

Ha valakinek hasonló vagy pontosan ilyen problémája van, és esetleg már megoldódott,akkor nagyon hálás lennék ha írna róla.

Előre is köszönöm!! :)


2015. júl. 30. 14:55
 1/6 A kérdező kommentje:
de előfordul* :D
2015. júl. 30. 14:56
 2/6 anonim ***** válasza:

Fordulj minél előbb orvoshoz és kezeljenek ki!

Felborult a hüvelyflórád egyensúlya (ezért magas a pH értéked) és kialakult egy fertőzésed, kórokozók szaporodtak túl a hüvelyedben, amik gondot okoznak.

A zöldes folyás általában a trichomonas nevű kórokozó által okozott fertőzés egyik tünete. Amit meg gyógyszeres úton kezelni kell!

2015. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam már sztk-ban is, és magánorvosnál is,csináltak tesztet trichomonasra,és negativ lett :( Annyi gyogyszert tömtek már belém, meg hüvelykúpok, hüvelytabletta.. sorolhatnám napestig. Most vettük ezt az Idelyn Belima Effectet. A hüvelytablettát is és az intimmosakodót, hát meglátom használ e. Már tényleg tanácstalan vagyok,hogy mégis mi lehet a bajom. Nem váltogatom a sexuális partnereim, 21 éves vagyok és a mostani párom elött egy fiuval voltam(vele is hosszútávú kapcsolatban). A sexuális fertőzés szerintem kizárható. De elég érdekes,hogy se szaga, se viszketés, semmi pirosság nincsen. Csak ez a hihetetlen mennyiségű bő folyás :(
2015. júl. 30. 15:21
 4/6 anonim ***** válasza:

De rendes tenyésztést csináltak? Tehát mintát vettek a hüvelyedből, amikor gondod volt és kitenyésztették? Mert ha ez nem történt meg, akkor nem lehet kizárni itt a fertőzést.

Mikor kikezeltek, csináltál hüvelyflóra helyreállító kúrát? Mert az is lehet, hogy pontosan ezzel a sok gyógyszerrel, amivel tömtek, borult fel úgy a hüvelyflórád, hogy abszolút nincsenek jótékony baktériumok a hüvelyedben és ezért vannak ilyen tüneteid. Konkrétan semmilyen védekezése nincs a hüvelyednek.

Amúgy a te helyzetedben nem nőgyógyászhoz mennék, ha nem bőr- és nemi beteg gondozóba.

2015. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, elküldték. Körülbelül 1 hét volt mire kész lett. Fel kellett hívni az illetékes labort amelyik végezte a tenyésztést. És érdekes módon negatív lett, pedig a doki megvolt róla győződve,hogy trichomonas.. De lehet igazad van.Talán ott kellene próbálkoznom.
2015. júl. 30. 15:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen.

Amúgy ha nem tipikus fertőzés, akkor is hidd el, hogy a hüvelyflórád fel van borulva és bizonyos kórokozók túl vannak szaporodva, amiknek nem kéne.

Erre utal a magas pH értéked is mindenképpen.

És az sem mindegy, hogy mikor csináltak tenyésztést. Először rögtön, amikor még nem kezeltek semmivel, vagy amikor már kezeltek? Ugyanis ha valamivel már kezelnek, tehát használsz mondjuk gyógyszert, hüvelykúpot, akkor a tenyésztés eredménye sajnos sok esetben nem is értékelhető. Csak ezt sokan nem tudják. Ezért van az, hogy sokan itt ajánlgatják a Canestent, hogy kárt nem csinál, max. nem használ. Ja, csak ha utána tenyésztést csinálnak, akkor nagy valószínűséggel a tenyésztés eredménye nem mutatja a valós dolgot, amit mutatnia kéne.

2015. júl. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!